Beyaz Toz Stevia

Toz Tatlandırıcı, doğal bir tatlandırıcı stevia yaprakları kullanılarak hazırlanmış bir üründür. Yüksek yoğunluklu tatlandırıcılardır. Sofra şekerine eş değer tatlılık, kıvam ve hacim sağlar.  Buna karşılık enerjisi aynı miktarda sofra şekerine göre %70 oranında azaltılmıştır.
Stevia Prebiyotik Lifli Toz Tatlandırıcı,prebiyotik lifler içerir,  bu özelliği sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini destekleyen bağırsaklarda yaşayan probiyotik mikroorganizmaların gelişimine ve yaşamasına yardımcı olur.
Kullanım Bilgisi Çay, kahve, limonata gibi her türlü soğuk ve sıcak içeceklerde şeker yerine tatlandırıcı olarak kullanılabilir.
Stevia Prebiyotik Lifli Toz Tatlandırıcı ısıya dayanıklıdır ve bu özelliği sayesinde pişirilebilir stevia olarak adlandırılır. Kek ve kurabiye gibi fırında pişirilen unlu tatlıların, Sütlaç ve puding gibi sütlü tatlıların yapımında kullanılabilir.

 

Beyaz Toz Stevia  ürünümüz dışında Yeşil Toz Stevia , Kuru Yaprak Stevia ve Ekstrat Ürünlerimizi de inceleye bilirsiniz. Ürünlrimiz hakkında detaylı bilgi almak  için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden hemen yazabilirsiniz.
ÜRÜNÜMÜZ ÇOK YAKINDA SATIŞTA OLACAKTIR


ÜRÜNÜMÜZ ÇOK YAKINDA SATIŞTA OLACAKTIR